KUNDURA SİNEMA’DAN ÖZEL GÖSTERİM: BAZILARI SICAK SEVER 

Öz​el küratöryel içerikleri ve yan etkinlikleri ile misafirlerini filmler üzerine düşünmeye ve konuşmaya çağıran ​Kundura Sinema, 2018-2019 ​programının ilk özel gösterimini Billy Wilder​’ın 1959 yapımı restorasyonu yeni tamamlanmış ​Bazıları Sıcak Sever ile yapmaya hazırlanıyor.

31. Tokyo Uluslararası Film Festivali, 75. Venedik Uluslararası Film Festivali ve ​BFI Southbank​’i ziyaret eden ​Bazıları Sıcak Sever’in Türkiye’deki durağı Ocak ayında Beykoz Kundura​ oluyor.

Gangsterlerden kaçmak için kadın kılığına giren işsiz müzisyenler Joe ve Jerry’nin başına gelenleri konu alan filmin başrollerinde ​Tony Curtis, Jack Lemmon ve ​Marilyn Monroe​ yer alıyor. Son anına kadar düşmeyen temposu ve eğlenceli hikayesi ile eskimeyen bir komedi klasiğinin restore gösterimi ​25 Ocak Cuma​ günü Türkiye’deki izleyicileriyle ilk defa Kundura Sinema’da buluşacak.

 

Özel gösterim

25 Ocak Cuma - 21.00 | ​Bazıları Sıcak Sever / Some Like It Hot - 1959, Billy Wilder

 

 

Kundura Sinema seyircileri, film saatlerine göre özel olarak ayarlanan tekne ve servis hizmetlerinden yararlanabilirler.​Güncel film programını takip etmek, bilet satın almak ve ulaşım ile ilgili detaylı bilgi almak için ​Kundura Sinema hesaplarını ​ve www.beykozkundura.com​ internet adresini ​takip edebilirsiniz.

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi