Kendi aracınızla mekâna gelebilirsiniz. Otoparkımız ücretsizdir.
 

Toplu taşıma ile ulaşım;

KARA YOLU

 • Beykoz Kundura’ya otobüs ile ulaşabilirsiniz. Kundura Fabrikası durağından geçen otobüs hatları ve detaylar
  • 15T Tokatköy - Üsküdar, 15 Beykoz - Üsküdar,
  • 15F Beykoz - Kadıköy, 15BK Beykoz - Kadıköy,
  • 15D Anadolu Feneri - Kavacık, 121A Beykoz – Mecidiyeköy
 • Kadıköy ve Üsküdar’dan düzenli olarak kalkan Beykoz dolmuşları ile de Kundura Fabrikası Durağı’na gelebilir, yaklaşık 5 dakika yürüme ile Kundura’ya ulaşabilirsiniz. Belirli etkinliklerde otobüs ve dolmuş ile ulaşımda Beykoz İskelesi’nde inerek Beykoz Kundura ring shuttle servisleri ile Kundura’ya ulaşabilirsiniz. Katılacağınız etkinlikte ring shuttle (servis) hizmeti olup olmadığını bilet notlarından ve sosyal medya hesaplarımızdan öğrenebilirsiniz.

DENİZ YOLU

 1. Yeniköy Motorları: Yeniköy’den 20 dakikada bir kalkan motorlara binip Beykoz İskelesi’nde inerek etkinlik günlerine özel Beykoz Kundura ring shuttle servisleri ile Kundura'ya ulaşabilirsiniz. İskele, Kundura’ya yaklaşık on beş dakika yürüyüş mesafesindedir. 
 2. İstinye - Çubuklu Arabalı Vapur Hattı: Gün boyu düzenli seferler yapılmaktadır. İstinye’den son sefer saati 21.00
 3. Boğaz Hattı: Eminönü, Beşiktaş, Üsküdar gibi noktalardan kalkıp Beykoz’a gelen Boğaz Hattı’nı kullanabilirsiniz. Pazar günleri sefer yapılmamaktadır.
 4. Deniz Taksi: Beykoz Kundura’nın özel iskelesi bulunmaktadır. Deniz taksi ile mekâna ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonlara indirilebilen “İBB Deniz Taksi” uygulamasından deniz taksiyi en yakın iskeleye çağırabilirsiniz.

 

ÖNEMLİ NOT: Etkinliklerimizin bir kısmında Beykoz İskele’den ring servis ve/ya etkinlik bitiminde Beykoz Kundura’dan Taksime ve Üsküdar istikametinden Kadıköy’e hareket eden ücretsiz servis ve yaz etkinliklerinde tekne hizmeti uygulamalarımız olabilmektedir.

Katılacağınız etkinliğin bilet etkinlik notlarından servis bilgilerini kontrol etmenizi önemle rica ederiz.

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi