KUNDURA SİNEMA AÇIK PERDE PROGRAMINDA YER ALACAK FİLMLER BELLİ OLDU

Genç yönetmenler için yeni bir platform oluşturma hedefiyle yola çıkan Kundura Sinema Açık Perde başvuru sonuçları açıklandı.

Kundura Sinema Açık Perde Kapsamında Gösterilecek Kısa Filmler Kurmacadan belgesele, birbirinden farklı konuların işlendiği kısa film seçkisi, Mert Can Arslan’ın 2018 yapımı The Crane; Ertan Alkan’ın 2019 yapımı Sosyal Mağara; Omar Alazzawi’nin 2019 yapımı Gateway To The Past; Osman Çakır’ın 2019 yapımı Acil Çırak Aranıyor; Hasan Ete’nin 2018 yapımı Meryem Ana, Berke Camekan’ın 2019 yapımı Bebek Düşü; Uygar Tanrıkulu’nun 2018 yapımı Kırmızı Kazak; Ramazan Kılıç’ın 2019 yapımı Servis, Bilen Sevda Könen’in 2018 yapımı Kusurlu ve İlke İzgi’nin 2018 yapımı Patates Olmak Çok Zor filmlerini kapsıyor.
Kısa film yönetmenleri için yeni bir platform oluşturma hedefiyle yola çıkan Kundura Sinema Açık Perde aynı zamanda yönetmenlere, izleyiciyle bir araya gelme fırsatı sunuyor. Sinema sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Açık Perde kapsamındaki gösterimlerin ilki 15 Aralık Pazar günü saat 16.00’da Kundura Sinema’nın eşsiz atmosferinde gerçekleştirilecek ve yapımları izlemek isteyenler gösterimlere ücretsiz katılabilecek.

Projeyle ilgili detaylar, gösterim programı ve ücretsiz gerçekleşecek gösterimlere katılmak için hazırlanan kayıt formuna Beykoz Kundura internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi