matinialgel
Kundura Cinema

  • September 22 - September 22

22 Eylül’de  matinialgel ! Saklı Kundura’da Dee Cooke (Duygu Cooke) ile harika bir deneyim yaşamak için buluşuyoruz.

İngiltere ve Hindistan’da eğitim almış ve 13 yıldır eğitmenlik yapmakta olan Dee Cooke; şehir hayatından uzakta, doğanın içerisinde kendimize yoğunlaşmamız için üç seans düzenliyor.

Zihnimizin ve bedenimizin derin seviyede arınması için Ashtanga Yoga; nefes ve hareket uyumunu geliştireceğimiz Hatha Yoga ve nefes farkındalığı ile dinginlik kazanacağımız Nefes ve Meditasyon eğitimleri için buluşuyoruz.

Ashtanga Yoga:
Belirli asanaların (hareketlerin) ardarda yapılması ile zihnin ve bedenin derin seviyede arınmasını sağlayan yoga sistemidir. Katılım için daha önce ashtanga yoga veya uzun süre hatha yoga yapmış olmak gerekmektedir.

Hatha Yoga:
Hareketlerin hizalama ve uygulanışına yoğunlaşan bu yoga sisteminde nefes ve  hareket uyumu geliştirilir. Her seviyeye uygundur.

Nefes ve Meditasyon:
Basit nefes farkındalığı çalışması ile başlayıp, orta seviyeye geliştirilecek olan bu seansta, nefesin bedene ve zihne kazandırdığı dinginlik ile meditasyon deneyimi edinmek kolaylaşacaktır. Her seviyeye uygundur.

10:00-11:30 Ashtanga Yoga
12:30-13:30 Hatha Yoga
14:30-15:30 Nefes ve Meditasyon

*Her eğitim sonrasında bir saatlik mola olacaktır. Jakuzide rahatlayabilir, bostandan meyvelerinizi toplayabilir veya bitki çaylarınızı yudumlarken doğada Saklı Kundura’nın canlılarıyla vakit geçirebilirsiniz.
*Dersler maximum 15 kişiliktir.
*Seanslar başlamadan 15 dakika öncesinde ders alanında olmanızı rica ederiz.
*Her seansın ücreti 200 TL’dir. Üç seansın ücreti 500 TL’dir.
*Ücretsiz otopark mevcuttur.

Sorularınız için info@beykozkundura.com adresine mail atabilirsiniz.

Event Name Location Date Status
Detail
In Sales
matinialgel Beykoz Kundura 22.09.2019 10:00 In Sales

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi