TICKET TO THE MOON

Kundura Sinema

 • 16 Kasım 2019 | Cumartesi
  16:00

Almanya, Çek Cumhuriyeti  / 2019 68’ / Renkli 
İngilizce, Almanca, Çekçe; İngilizce ve Türkçe altyazılı 

Yönetmen | Veronika Janatková

Politik ve ekonomik gerginliklerin günlük hayatın her köşesine nüfuz ettiği Soğuk Savaş yıllarındasınız ve birdenbire sizi tüm bu olumsuzluklardan kaçıracak bir umut kapısı beliriyor. Üstelik bu kapı sizi Ay’a götürüyor! Pan Am Airways, Ay’a yapılacak ilk ticari uçuşlar için bekleme listesi hazırlamaya başladığında listeye girmek için can atacak 100 bin kişinin çıkacağını muhtemelen bilmiyordu. Yönetmen Veronika Janatkova, Ticket To The Moon belgeseli için Pam Am’s First Moon Flights Club’ı (Pam Am’in İlk Uzay Uçuşları Kulubü) oluşturan uzay tutkunu bu 100 bin kişiden bazılarıyla bir araya geldi ve onların umut dolu hikayelerini mizahi bir üslupla aktaran bir belgesele imza attı.

 • TAM - 10 TL

  ÖNEMLİ BİLGİLER
  Oturma Düzeni:
  Koltuklarımız numaralı değildir.
  Mekân Kullanımı: Seyircilerimiz satın aldığı biletin seansından 2 saat önce alana kabul edilecektir.
  Sinema biletinin Beykoz Kundura içinde yer alan çekim platolarına giriş izni vermediğini önemle hatırlatır, belirtilen alan dışına çıkmamanızı rica ederiz.
  Profesyonel fotoğraf makinesi ile yazılı izin olmaksızın çekim yapılmasına müsaade verilmemektedir. Kayıt cihazlarınızı Beykoz Kundura girişinde güvenlik noktasına teslim etmenizi rica ederiz.
  Gösterim: Çocuk filmleri hariç tüm filmler orijinal dilinde Türkçe altyazılı gösterilecektir. Elektronik altyazı sisteminde teknik bir arıza çıkması durumunda, önce arızanın giderilmesine çalışılacak, bunun mümkün olmadığı durumlarda film gösterimine altyazısız devam edilecektir.
  Film gösterimlerinin başlamasından sonra salona izleyici alınmayacaktır. İzleyicilerimizin seanslara vaktinde gelmeye özen göstermelerini rica ederiz.
  Çocuk İzleyiciler: İşitme sağlığı açısından 3 yaşından küçük çocuklar sinema salonuna kabul edilmemektedir. Çocuk filmleri dışında 7 yaşından küçük çocukların sinema salonuna getirilmemesini rica ederiz.
  Kayıt: Gösterim sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve herhangi bir kayıt cihazı ile kayıt yapmak yasaktır.
  Yeme - İçme: Kundura Sinema’da yer alan yiyecek ve içecek hizmetinden faydalanabilir ya da Beykoz Kundura’nın restoranı Demirane’yi tercih edebilirsiniz.
  Program Değişikliği: Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın! Elimizde olmayan nedenlerden ötürü program değişikliği olursa internet sitesi ve sosyal medya aracılığıyla duyuracağız.

  BİLET BİLGİLERİ
  Biletinizi Beykoz Kundura internet sitesinden ya da Kundura Gişe’den satın alabilirsiniz.
  Kundura Gişe Çalışma Saatleri:
  Hafta İçi:
  10:00 – 17:00
  Hafta Sonu: 12:00 – 21:00
  Bilgi İçin: gise@beykozkundura.com

  Programda değişiklik olmadığı sürece bilet iadesi ve değişiklik yapılmaz.

  Sosyal medya hesaplarımızdan güncelleme ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.
   

  Ulaşım bilgileri için tıklayınız.

Bilet Seçimi

Satın Al

Oturma Düzeni

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi