Beden Farkındalığı ve Dans Atölyesi

Beykoz Kundura

 • 24 Kasım 2019 | Pazar
  11:00


Tuğçe Tuna ile Beden Farkındalığı ve Dans Atölyesi

23 ve 24 Kasım
Saat 11:00 - 13:00 arası

Çalışma zinciri, bedenin bireysel kinesiolojik işleyişini analizi ve bedende bütünsellik ve bağlantısallık anlayışı ile somatik araştırmalar çerçevesinde tasarlanmıştır. Bireyin fiziksel özelliklerini geliştirmeyi, hareket alışkanlıklarını anlamayı ve farklı hız ve hareket kaliteleri, koordinasyon, hafıza ve kuvvetlendirme egzersizleriyle kişinin bedensel özgürlüğünü, hakimiyetini arttırmayı amaçlamaktadır.

Tuğçe Tuna
Ödüllü koreograf, çağdaş dans ve performans sanatçısı, yönetmen, güncel hareket teknikleri ve çağdaş dans sanatı eğitmeni olan ve beden odaklı terapi alanında çalışan Tuğçe Tuna, varoluşla olan iletişimini beden, hareket, efor ilişkisi, bedende bütünsellik ilkesi üzerinden kurmaktadır.
1993’ten beri uluslararası festival, organizasyon ve akademilere koreografisini yaptığı disiplinlerarası dans ve performans sanatları eserleriyle ve dans sanatçısı olarak katılmanın yanı sıra, çağdaş dans ve güncel hareket teknikleri eğitmenliği, beden odaklı dans ve hareket terapisi çalışmalarıyla da katkı sağlamaktadır.

 

 • 23&24 Kasım ( 2 gün) - 250 TL
 • 23 Kasım - 150 TL
 • 24 Kasım - 150 TL

  Tuğçe Tuna ile Beden Farkındalığı ve Dans Atölyesi

  23 ve 24 Kasım
  Saat 11:00 - 13:00 arası

Bilet Seçimi

Satın Al

Oturma Düzeni

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi